اقشار مختلف مردم به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج با حضور در گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج با آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش نوای آبیدر، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ظهر امروز در جوار گلزار شهدا بهشت محمدی سنندج اظهار کرد: امروز همه ما مهمان لاله های گلگون کفن این منطقه و در کنار شهدای عزیزی هستیم که با بهترین سرمایه زندگی شان با خدا معامله کردند.

سردار سید صادق حسینی افزود: شهدا در مقابل تجاوز دشمن و ضد انقلاب ایستادند و خونشان را برای دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی و گسترش معارف اسلامی فدا کردند.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما امروز این است که در مسیر شهدا حرکت کنیم، خادم مردم باشیم و به آرمان های امام و رهبری وفادار باشیم و برای معیشت مردم تلاش کنیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: باید وحدت عمومی داشته باشیم و سیره شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهیم و آنگونه که آن ها زندگی کردند ما هم می توانیم زندگی کنیم و راهکار این عرصه گذشت از زندگی دنیوی است.

وی افزود: باید گفتمان انقلاب اسلامی و شهدا را به نسل جوان منتقل کنیم وصبر و استقامت خانواده شهدا و جانبازان را به عنوان الگو به جامعه معرفی کنیم چرا که این مهم رضایت خداوند متعال و شهدا را به دنبال خواهد داشت.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود از آغاز به کار اردوهای راهیان نور در استان خبر داد و گفت: راهیان نور یکی از ارزش ها و معارف انقلاب اسلامی است که در دهه ۸۰ این مهم راه افتاده و زمینه ساز آشنایی نسل جوان با آرمان های شهدا و دفاع مقدس بوده است و امروز شاهد افتتاح این اردوها هستیم.

سردار سید صادق حسینی تصریح کرد: امیدواریم در دوران پسا کرونا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محوریت اردوهای راهیان نور در بین نسل جوان جامعه گسترش هر چه بیشتری یابد.