مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: هم اکنون ۶۰ درصد ادارات استان بالاتر از الگوی مصرف آب استفاده می‌کنند.

به گزارش نوای آبیدر، علیرضا تخت‌شاهی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۴۷۰ هزار مشترک در کردستان از خدمات شرکت آب و فاضلاب بهره‌مند است.

وی افزود: با توجه به کاهش قابل ملاحظه بارندگی‌ها در سال آبی جاری، خشکسالی و افزایش دما، تابستان سختی را در پیش داریم، بنابراین برای عبور از بحران پیش‌رو، همه مشترکان از جمله ادارات باید همکاری لازم را با این شرکت در زمینه استفاده بهینه از آب و انرژی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان اظهار داشت: انتظار داریم مدیران دستگاه‌ها نسبت به رعایت الگوی مصرف آب در ادارات زیر مجموعه حساسیت لازم را داشته باشند چرا که هم اکنون ۶۰درصد ادارات استان بالاتر از الگوی مصرف آب استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای مدیریت مصرف آب، عزم همگانی را می‌طلبد، اضافه کرد: از تمام دستگاه های اجرایی استان درخواست داریم الگوی مصرف آب بویژه در تابستان پیش رو را رعایت کرده و شرکت آبفا را برای آگاهی‌بخشی دیگر مشترکان یاری دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان با اشاره به استفاده شهرداری سنندج از پساب تصفیه خانه برای آبیاری فضای سبز سطح شهر، یادآور شد: از شهرداران سایر شهرها نیز درخواست داریم تا این رویه را در پیش بگیرند و از پساب فاضلاب یا قنات برای آبیاری فضای سبز و پارک‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/