به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز با خانواده شهید شکیبا سلیمی در نشستی صمیمانه، دیدار و گفت و گو کرد.       سردار حسینی در این دیدار اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و امنیت کشور را گرامی […]

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز با خانواده شهید شکیبا سلیمی در نشستی صمیمانه، دیدار و گفت و گو کرد.

 

 

 

سردار حسینی در این دیدار اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و امنیت کشور را گرامی می داریم چرا که این شهدا بودند که با گذشتن از بزرگترین سرمایه وجودی خود امنیت امروز این انقلاب را برای ما به ارمغان آوردند.

 

 

 

وی افزود: شهادت شهید شکیبا سلیمی این همکار عزیز، مجاهد و خستگی ناپذیر که تمامی عمر خویش را در مسیر خدمت صادقانه به کار گرفت نشان دهنده آن است که هنوز هستند مردانی که با در طبق اخلاص گذاشتن تمامی هستی خود برای دفاع از این انقلاب و امنیت حاضر به گذشتن از جان شیرین خود هستند.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: خانواده های شهدا نمونه آشکاری از ایثار و مقاومت در نظام اسلامی هستند چرا که از فرزندان خود برای تثبیت انقلاب گذشتند.

 

 

 

سردار حسینی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش امروز را مدیون همه شهدا هستیم،گفت: ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت رشادت های شهدا و ایثارگران و معرفی آنان به عنوان الگوهای فراموش نشده در تاریخ این انقلاب و معرفی آنان به نسل جوان را جزو رسالت های خود می دانیم.

 

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان عنوان داشت: شهید شکیبا سلیمی و همه شهدای اسلام و انقلاب افتخار ملی،جهان اسلام هستند و آوازه رشادت های آنان برای همیشه در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ثبت و ضبط خواهد شد.

 

 

 

بر اساس این گزارش سرهنگ پاسدار شهید شکیبا سلیمی از فرمانده شجاع و دلیر سپاه بیت‌المقدس استان کردستان بود که ۱۶ اردیبهشت‌ماه امسال در درگیری با عوامل ضدانقلاب در منطقه دیواندره به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام