به گزارش نوای آبیدر، محمود الله‌مرادی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در سنندج ضمن تبریک ایام شعبان و روز پاسدار از همراهی و تلاش های خبرنگاران استان در ترویج معروفات و مقابله با منکرات تقدیر کرد. وی افزود: مردم از دعواهای سیاسی و جناحی بی‌ثمر خسته شده‌اند و همین موضوع سبب شده که خدمات […]

به گزارش نوای آبیدر، محمود الله‌مرادی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در سنندج ضمن تبریک ایام شعبان و روز پاسدار از همراهی و تلاش های خبرنگاران استان در ترویج معروفات و مقابله با منکرات تقدیر کرد.

وی افزود: مردم از دعواهای سیاسی و جناحی بی‌ثمر خسته شده‌اند و همین موضوع سبب شده که خدمات نظام دیده نشود.

وی اذعان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر فراجناحی است و اگر ما به عنوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر توصیه‌ها، انتقادات و برخی خدمات خوب را بیان می‌کنیم طرفداری از حزب و جناح خاصی نیست.

الله‌مرادی یادآور شد: نگرانی جامعه در شرایط امروز و ایجاد چالش برای مردم را همگان اذعان دارند اما خبرنگاران باید به گونه‌ای اطلاع‌رسانی کنند که موجب یاس در جامعه نشوند بلکه امیدآفرینی کنند.

وی اذعان کرد: امروز مردم گرفتار هستند و بخش‌های مهمی از زندگی آنها با چالش مواجه است لذا اصحاب جراید در بیان این مطالب باید به نحوی عمل کنند که بیش از این موجب ناامیدی و یاس مردم نشود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اظهارکرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به شرط حفظ ارزش‌های اسلامی،مخالف برگزاری برنامه‌های شاد در این ایام نیست ضمن اینکه مناطق حاشیه شهر در برگزاری این برنامه‌ها باید در اولویت قرار گیرند.

وی در ادامه با تبریک روز پاسدار، از اقدامات گسترده در قالب طرح مومنانه توسط دستگاه‌های مختلف به ویژه سپاه بیت‌المقدس قدردانی کرد و افزود: هر زمان کشور ما در هر حوزه و بخشی نیاز داشته سپاه حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشته است.

الله‌مردی اذعان کرد: حضور تاثیرگذار سپاه در خدمات‌رسانی به مردم در زلزله‌ها، سیل و به ویژه در شرایط کرونایی قابل توجه است.

انتهای پیام/