امام جمعه سنندج گفت: پشتیبانی و حمایت از تولیدکنندگان و فراهم کردن تسهیلات لازم برای توسعه فعالیت های آنان از جمله مواردی است که شکوفایی اقتصادی و عزت کشورمان را رقم می زند.

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: ایرانیان در طول تاریخ همواره با تولید اقلام مورد نیاز خود توانسته اند استقلال و عزت ملی‌شان را حفظ کنند و حتی تولیداتشان را به دیگر نقاط دنیا صادر کنند.

وی افزود: تولید زیربنای استقلال و عزت در هر کشوری است و افتخار می کنیم که در سایه رهنمودهای عالمانه رهبری عالم و فرزانه شاهد توسعه اقتصادی و خودباوری ملی در تولید بسیاری از اقلام مورد نیاز هستیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره فصل الخطاب بوده و ایشان هر زمانی بر مبحثی تاکید کرده اند و سال جدید را با آن موضوع محوری نامگذاری کرده اند بدون شک تحلیل ها و پژوهش های بسیاری پشت آن بوده و هرگاه به آن ها عمل کرده ایم تحولات شگرفی در جامعه رخ داده است.

ماموستا رستمی افزود: سال ۱۴۰۰ نیز از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان« تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است که این نامگذاری نشان می دهد که هنوز در جامعه ما افرادی هستند که از تولید پشتیبانی نمی کنند و برخی ها هم در این مسیر مانع تراشی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود در سال جدید انسجام و همدلی بیشتری در راستای حمایت از تولیدات داخلی و تولیدکنندگان شکل گیرد و موانع پیش روی استقلال اقتصادی و خودکفایی در تولید کاهش یابد.

انتهای پیام/