امام جمعه موقت سنندج گفت: کمک به نیازمندان و رفع مشکلات معیشتی مردم باید از اولویت های مدیران و دستگاه های مختلف اجرایی باشد.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا معروف خالدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: دنیا مزرعه آخرت بوده و هرگونه عملکردی که داشته باشیم باید نسبت به عاقبت آن پاسخگو باشیم.

وی افزود: اسلام جامع ترین برنامه زندگی را به پیروان خود ارائه کرده است لذا مسلمانان باید با تأسی از این آموزه های هویت بخش در جامعه به نقش آفرینی بپردازند.

امام جمعه موقت سنندج خاطرنشان کرد: کمک به نیازمندان از جمله مواردی است که اگر توسط افراد متمول جامعه مورد توجه قرار گیرد شاهد کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی خواهیم بود.

ماموستا خالدی افزود: در این بازه زمانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا شاهد آسیب دیدن بسیاری از مشاغل هستیم باید تلاش ها برای رفع دغدغه های معیشتی مردم افزون شود.

وی اظهار کرد: از دستگاه های اجرایی و نهادهای خدمت رسان انتظار داریم که رفع دغدغه های معیشتی مردم را در اولویت قرار دهند.

ماموستا خالدی در ادامه خطبه های این هفته بر رعایت موازین اسلامی در تمامی عرصه در جامعه تاکید کرد و گفت: ملاک برتری انسان ها به میزان عمل صالح آن ها بستگی دارد و عزت دنیا و آخرت با عمل به دستورات الهی محقق می شود.

انتهای پیام/