امام جمعه سنندج گفت: رزمایش کمک های مؤمنانه در شرایط سخت جامعه به نمادی عینی از همدلی و وحدت بین اقوام و مذاهب کشور تبدیل شده است.

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول به همه مسلمانان جهان اظهار کرد: امیدواریم کردستانی های محب رسول الله (ص) ماه مولود سال آینده را بدون دغدغه کرونا جشن بگیرند و آیین های ویژه مولودی خوانی را برگزار کنند.

وی افزود: متاسفانه به دلیل تحریم های ناجوانمردانه داعیه داران حقوق بشر علیه ملت ایران شاهد سخت شدن وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم هستیم.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا نیز بر مشکلات مردم افزوده است و امروز شاهد تحمیل مشکلات معیشتی بر بسیاری از اقشار مردم هستیم.

ماموستا رستمی افزود: خوشبختانه از همان روزهای شیوع ویروس کرونا شاهد تلاش فراوان گروه های جهادی و بسیجیان برای ضدعفونی معابر و توزیع اقلام بهداشتی و معیشتی هستیم و این مهم در سنندج کاملا قابل لمس است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چندین مرحله رزمایش کمک مومنانه را اجرا کرده است و در سایه این حرکت عظیم مردمی شاهد کمک های قابل توجهی به اقشار کم توان و نیازمند بوده ایم و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

ماموستا رستمی اظهار کرد: رضایت اقشار مختلف مردم از رزمایش های کمک مومنانه نشان از موفقیت این حرکت خیرخواهانه می باشد و در این راستا قدردان مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان هستیم.

انتهای پیام/