مدیر مخابرات منطقه کردستان به راه اندازی سه سایت جدید تلفن همراه در مركز استان اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف ارائه خدمات و سرویس های شبکه ارتباطات سیار در نقاط مورد نظر با سرمایه گذاری ٦٠میلیارد ریال انجام شده است.

به گزارش نوای آبیدر،‌ آزاد حکمت با بیان اینکه سایت های ایجاد شده در شهرک زاگرس،شهرک ساحلی و فاز ۲ شهرک سعدی سنندج قابلیت ارائه خدمات به تعداد چشمگیرِ مشتریان تلفن همراه را دارند افزود: این مهم در راستای تحقق اهداف و برنامه های کاری مخابرات وهمچنین رعایت اصل مشتری مداری صورت گرفته است.

 

وی اظهارداشت: بر روی سایت های احداث شده در این نقاط، تکنولوژیهای ۳G و۴G نصب و راه اندازی شده اند که مشتریان تلفن همراه اول مخابرات می توانند پیام های خود را از طریق صدا و تصویر با سرعت و کیفیت  بالاتر با بهره گیری از اینترنت همراه به مخاطب مورد نظر ارسال نمایند.

 

وی خاطر نشان ساخت: عملیات احداث این سایت ها در کوتاهترین زمان ممکن و با تلاش و سعی صدر همکارانِ منطقه و با سرمایه گذاری٦٠ میلیارد ريال صورت گرفته است که با انجام درایو تست نیز کیفیت ارائه تکنولوژی های نصب شده بر روی این سایت ها کنترل و تایید شده اند.

 

حکمت، به نوسانِ تعداد مشتریان به واسطه مجاورت مراکز دانشگاهی و آموزشی ،تفریح گاه ها و نقاط گردشگر پذیر در شهرک زاگرس ،ساحلی و فاز ۲ شهرک سعدیِ سنندج اشاره داشت و تصریح کرد: این اقدام شرایط ارائه خدماتِ با کیفیت را در زمان های مختلف به مشتریان فراهم آورده است.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان اعلام کرد:درحال حاضر٨١٥ سایت BTS با تکنولوژیهای ۳G,2Gو ۴G  در استان وجود دارد که به ۲ میلیون و۲۲۹ هزار و۷۳۹ مشترک تلفن همراه خدمات ارائه می دهد.

 

وی برنامه های در دست اقدام مخابرات در راستای ایجاد سایت های جدید تلفن همراه را اعلام کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نسبت به نصب و راه اندازی این سایت ها در نقاط دارای اولویت اقدام خواهد شد.