حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه و چند تن دیگر از مسئولان استان کردستان از جمله معاون سیاسی امنیتی استاندار، امیر رحمت پور فرمانده لشگر 28 پیاده کردستان، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و رئیس کل دادگستری استان به مناسبت روز پاسدار با سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان سپاه را ضامن و پشتیبان نظام دانست و گفت: سپاه همواره از کیان نظام اسلامی در مقابل دشمنان محافظت کرده است.

وی با بیان اینکه امروز سپاه چشم امید مستضعفان جهان است، افزود: سپاه تنها یک نیروی نظامی نیست و همواره در تنگناها در کنار مردم و یار و یاور آنها بوده و در همین موضوع کرونا این مهم را اثبات کرد.

معاون سیاسی استاندار کردستان: سپاه در خط مقدم کمک به مردم قرار دارد

ابراهیم زارعی معاون سیاسی اجتماعی استاندار کردستان ضمن تبریک به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: ثبات کنونی کشور هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران سازندگی مدیون رشادت ها و ایثارگری‌های شما پاسداران عزیز است، بقای این انقلاب را هم پایمردی ها و جانفشانی های نیروهای جان برکف سپاه پاسداران تضمین و تثبیت کردند و خونهای بسیاری از سپاهیان و سبزپوشان مقتدر سبب رشد و شکوفایی و به ثمر نشستن درخت انقلاب اسلامی شد.

فرمانده لشگر ۲۸ پیاده کردستان: نیروهای مسلح ایران هدف واحد دارند

امیر رحمت پور فرمانده لشگر ۲۸ پیاده کردستان گفت: رنگ لباس برای نیرو های مسلح فرقی نمی کند زیراهدف ما یکی است وهمه ما سرباز یک کشور هستیم و امیدواریم اینودئستی و برادری روز به روز میان ارتش، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران بیشتر شود.

سردار حسینی:  وظیفه مسئولان خدمت بی منت به مردم است

سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس در ادامه این دیدار ضمن عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار کرد:  سپاه در کنار سایر دستگاه ها از جمله شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر اقدامات و خدمات بسیار برجسته‌ای را در روزهای کرونا به ویژه در طرح شهید سلیمانی ارائه کرد.

وی افزود: سپاه در خط مقدم کمک به مردم قرار دارد هر جا مردم دچار مشکل شده و نیازمند کمک بوده اند، سپاه در خط مقدم و آغازگر امدادرسانی به مردم بوده و تا پایان کار نیز ایستاده است و در بحث ارائه بسته های معیشتی و کمک به محرومین در قالب رزمایش کمک مومنانه خدمات ارزنده ای انجام شد.

 وی افزود: سپاه همچنین تابستان امسال با برگزاری رزمایش بزرگ شهدای پیشمرگ کرد مسلمان اقدام به پاکسازی از لوث گروهکها و ایجاد امنیت در منطقه کرد.

سردار حسینی در پایان خاطر نشان کرد: دغدغه ما آسایش، آرامش، سلامت و خدمت گزاری به مردم خاصتا به مردم خوب ما در استان ولایت مدار، مرزنشین، سلحشور و متمدن کردستان است، امیدوارم خداوند توفیق خدمتگزاری بیشتر را به همه خدمتگزاران اسلام و مسلمین عنایت کند تا مردم در کمال آرامش و آسایش زندگی خودشان را ادامه دهند و باید بدانیم وظیفه مسئولان خدمت بی منت به مردم است.

سردار مالکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کردستان نیز با تقدیر از اقدامات ارزشمند فرمانده سپاه بیت المقدس در خصوص محرومیت زدایی و مردم یاری با اهدای لوح تقدیر از زحمات وی تشکر کرد و روز پاسدار را به وی و مجموعه همکارانش تبریک گفت.

انتهای پیام/