فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: امروز نظام مقتدر اسلامی ضمن صلابت داخلی دارای اقتداری منطقه ای است و این اقتدار نشأت گرفته از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری در مراسم تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در سنندج اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس هر روز افتخاراتی داشتیم و دستاوردها و پیشرفت های امروز نیز حاصل روحیه ایثار و مجاهدت نشأت گرفته از دوران دفاع مقدس است.
وی افزود: امروز نظام مقتدر اسلامی ضمن صلابت داخلی دارای اقتداری منطقه ای است و این اقتدار نشأت گرفته از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است.
سرهنگ عسکری خاطرنشان کرد: مدیون رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا هستیم.
وی افزود: امید است در دولت سیزدهم شاهد شکوفایی در عرصه اقتصادی باشیم و دغدغه های معیشتی مردم هر چه زودتر رفع شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: دشمنان نمی توانند از قدرت جمهوری اسلامی چشم پوشی کنند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چند روز اخیر با ضد انقلاب برخورد کرده و این اقدامات تداوم خواهد داشت.

یحی نظری فرماندار سنندج نیز در این مراسم اظهار کرد:  عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران در سرکوب مقر ضد انقلاب را در اقلیم شمال عراق و همچنین بازگشت ناوگان مکران  را تبریک می گوییم.
وی افزود: آنچه که باعث پیروزی مردم ایران شد باور و ایمان آن ها بود.
فرماندار سنندج اظهار داشت: پیروزی در دوران دفاع مقدس با مشارکت گسترده مردمی صورت گرفت و امروز نیز همین امر اصلی ترین مولفه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
نظری خاطرنشان کرد: تجهیزات نظامی امروز ما قابل مقایسه با دوران دفاع مقدس نیست و از قدرت بازدارندگی عبور کردیم.
وی افزود: دشمنان می دانند که توان مقابله با قدرت نظامی ایران را ندارند لذا روی به هجمه فرهنگی آورده و قدرت نرم کشورمان را هدف قرار داده اند که باید مواظب باشیم چرا که با ایجاد نارضایتی در بطن مردم درصدد کاهش اقتدار نظام اسلامی ایران هستند.
فرماندار سنندج تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و حفاظت از دستاوردهای دفاع مقدس می تواند مسیر عزتمند ایران اسلامی را تضمین کند لذا در این شهرستان با بسیج تمام امکانات برای حفاظت از ارزش های انقلاب و دوران دفاع مقدس تلاش خواهیم کرد.