امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان اسلام با تولید آثار سینمایی به دنبال خدشه دار کردن افکار جهانیان نسبت به مسلمانان بوده و با این توطئه در مسیر گرایش به اسلام مانع تراشی می کنند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا معروف خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک ولادت امام رضا (ع) به همه مسلمانان جهان اظهار داشت: خاندان رسول الله (ص) همواره مورد احترام همه پیروان مذاهب اسلامی بوده و خواهند بود.

وی افزود: الگو گرفتن از سیره و سنت رسول الله (ص) و اهل بیت(ع) موجب عزت و سربلندی دنیا و آخرت ما مسلمانان می شود.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: دشمنان اسلام با استفاده از انواع توطئه ها سعی بر دورکردن مسلمانان از هویت اسلامیشان هستند و در این راستا با تولید آثار سینمایی همواره هجمه های سازمان یافته ای را علیه مسلمانان و آموزه های اسلامی راه انداخته اند.

ماموستا خالدی افزود: طی چند روز اخیر نیز شاهد به نمایش گذاشتن فیلمی سخیف و ضد اسلامی در کشور فرانسه به نام عنکبوت مقدس بودیم که به صورت علنی به امام رضا(ع) و مقدسات مسلمانان اهانت کرده بود.

امام جمعه موقت سنندج هدف از تولید اینچنین فیلم هایی را مانع تراشی در مسیر گسترش اسلام خواهی جهانیان عنوان کرد و گفت: دشمنان باید بدانند که با این توطئه ها نمی توانند وعده الهی مبنی بر عالم گیر شدن دین مبین اسلام را خدشه دار کنند.

ماموستا خالدی در ادامه خطبه‌های این هفته خواستار هوشیاری و بصیرت روز افزون مسلمانان در مقابل توطئه های فرهنگی و هویتی دشمنان شد.