امام جمعه موقت سنندج توافق حکام بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ علیه مسلمانان دانست و آن را محکوم کرد.

به گزارش نوای آبیدر, ماموستا سیداحسن حسینی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته نسبت به اقدامات شنیع حکام مرتجع عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کرد و گفت: این اقدام نشان داد که حکام کشورهای عربی مزدور و دست نشانده صهیونیسم و استکبار جهانی هستند.

وی افزود: آرمان ملت فلسطین و جبهه مقاومت برای مقابله با صهیونیست ها با این اقدامات کورکورانه چند حاکم مرتجع عربی خدشه دار نمی شود و دشمنان این مهم را به خوبی می دانند.ماموستا حسینی با اشاره به آیات قرآن کردیم اظهار کرد: یهود و نصارا هیچگاه دوست مسلمانان نبوده و نخواهند شد و این تفاهم نامه های کاغذی خیالی بیش نیست.

امام جمعه موقت سنندج در ادامه خطبه های این هفتت از دستگاه های خدمت رسان و خیرین استان در خصوص توزیع کمک های مومنانه تقدیر کرد و گفت: برگزاری رزمایش های متعدد کمک مؤمنانه توسط سپاه و با همراهی دستگاه های خدمت رسان امری پسندیده و قابل تقدیر است.

ماموستا حسینی همچنین در پایان خطبه های این هفته مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی در امور روزانه و تجمعات سفارش کرد و گفت: سلامت جامعه در گرو توجه همگانی به توصیه های بهداشتی است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : ک ۹۸