امام جمعه سنندج گفت: مدیران و تصمیم گیران کردستانی باید بدانند که خدمت به مردم یکی از مهمترین مولفه‌های انقلابی بوده و در این مسیر مردم انتظار خدمت بی شائبه از آنان دارند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک ماه رجب اظهار کرد: برکات بسیاری در این ماه مبارک وجود دارد که انتظار می رود مسلمانان با انجام عبادات این ماه از فرصت الهی برای ذخیره آخرت بهره گیرند.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه های این هفته به ظرفیت بالای نیروی انسانی و هزاران جوان تحصیلکرده و نخبه در استان اشاره کرد و گفت: مدیران و تصمیم گیران کردستانی موظفند که با برنامه ریزی درست زمینه های لازم برای نقش آفرینی جوانان در توسعه و آبادانی استان را فراهم کنند.

ماموستا رستمی افزود: در شرایط کنونی اقشار مختلف مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند و از مسئولان انتظار دارند در راستای کاهش دغدغه هایشان تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به مردم از جمله والاترین عبادات بوده و از مولفه‌های انقلابی بودن برای مدیران و مسئولان است.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته اظهار کرد: وجود مقام معظم رهبری به عنوان یک نعمت بزرگ برای ملت ایران بوده و باید منویات عالمانه معظم له در عرصه های مختلف مد نظر قرار گیرد.

ماموستا رستمی افزود: تأسی از سیره رسول الله (ص) و عمل به آموزه های قرآنی زمینه ساز سعادت دنیا و آخرت مسلمانان بوده و انتظار می رود اقشار مختلف مردم نسبت به این مهم احساس مسئولیت کنند.

انتهای پیام/