استاندار کردستان گفت: نیاز امروز ما حضور هنر متعهد و انقلابی است و در کردستان بر خود وظیفه می دانیم که فارغ از گرایشات سیاسی از هنرمندان متعهد و انقلابی حمایت کنیم.

به گزارش نوای آبیدر، اسماعیل زارعی‌کوشا روز شنبه در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ابوذر در سنندج اظهار کرد: مهمترین ابزار برای تحقق اهداف و پیشبرد برنامه ها ابزار هنر است و امروز تلفیق هنر و رسانه یک قدرت بلامنازع در جهان امروز است.

وی افزود: هر کشوری و هر مجموعه ای از این ابزار هنرمندانه بهره بگیرد می تواند گوی سبقت را در حوزه های مختلف برباید و بر صدر بنشیند.

استاندار کردستان تصریح کرد: ما به رغم اینکه در دنیای پر از ابزارهای ارتباطی وجود داریم اگر قدرت رسانه را در اختیار تبیین حقایق به کار نگیریم این قدرت ما را به سوی مسیر انحرافی سوق خواهد داد.

زارعی کوشا افزود: باید الزامات حضور در جبهه حق واقف باشیم چرا که رسانه ها بزرگترین مسئولیت را در انتقال مفاهیم درست به آیندگان دارند.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره که در چند بخش برگزار می شود و با رویکرد انقلابی صورت می گیرد بسیار ارزشمند است و انتظار داریم همواره در مسیر اصلاح پیش برود.

استاندار کردستان اظهار داشت: اگر ابزار هنر و رسانه به درستی به کار گرفته نشود ما در همین زمان نیز دچار برداشت های گوناگون خواهیم شد.

زارعی کوشا افزود: نیاز امروز ما حضور هنر متعهد و انقلابی است و در کردستان بر خود وظیفه می دانیم که فارغ از گرایشات سیاسی از هنرمندان متعهد و انقلابی حمایت کنیم.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: از اهتمامی که مجموعه انقلابی سپاه از ابن جشنواره ها دارد تقدیر ویژه داریم.

وی افزود: اقشار مختلف بسیج بالنده تر از هر روز به پیش می رود و این مهم مایه افتخار همگان است.