به گزارش نوای آبیدر، شب گذشته انفجار تانکر حامل سوخت بنزین در مسیر سنندج – سروآباد باعث مسدود شدن یک ساعته مسیر و جان باختن راننده آن شد. یوسف باشی فرماندار سروآباد اظهار داشت: تانکر حامل سوخت بنزین که از سنندج به مریوان در حال حرکت بود در کیلومتر ۱۵ حدفاصل گردنه نیاباد با ۲ […]

به گزارش نوای آبیدر، شب گذشته انفجار تانکر حامل سوخت بنزین در مسیر سنندج – سروآباد باعث مسدود شدن یک ساعته مسیر و جان باختن راننده آن شد.

یوسف باشی فرماندار سروآباد اظهار داشت: تانکر حامل سوخت بنزین که از سنندج به مریوان در حال حرکت بود در کیلومتر ۱۵ حدفاصل گردنه نیاباد با ۲ خودروی سواری رانا و پژو ۴۰۵ برخورد کرد.

وی افزود: در این حادثه تانکر سوخت دچار آتش سوزی شد و راننده به علت سوختگی جان خود را از دست داد و سرنشینان خودروهای سواری نیز مصدوم شده و توسط نیروهای اورژانس و هلال احمر به بیمارستان شهید چمران سروآباد منتقل شدند.

فرماندار سروآباد با بیان اینکه بلافاصه نیروهای راهداری، پلیس راه، اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی در محل حضور پیدا کردند، یادآور شد: این حادثه باعث مسدود شدن یکساعته مسیر ارتباطی سنندج – سروآباد – مریوان شد که با تلاش نیروهای راهداری، پلیس راه و آتش نشانی مسیر بازگشایی شد و تردد در این مسیر از سر گرفته شد.

این در حالی است که رسانه های معاند که همواره به دنبال تخریب در کشورمان هستند و از هر مطلبی با بزرگنمایی به دنبال دشمنی هستند این تانکر ها را به یک نهاد نظامی نسبت داده که به دنبال حمل قاچاق سوخت بوده است.

عیسی گوهری رییس پلیس راه استان کردستان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار کردتودی این موضوع را تکذیب کرد و اظهار داشت: این تانکر های ترانزیتی بوده و این چنین اخباری از سوی رسانه های معاند صحت ندارد.

انتهای پیام/