امام جمعه سنندج گفت: امیدواریم وعده های دولتمردان در حد شعار باقی نماند چرا که جامعه ما بیش از هر زمانی نیازمند مدیران خدوم و جهادی است.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تقدیر از حضور حماسی مردم کردستان در بزرگداشت یوم الله نهم دی ماه اظهار کرد: در سال ۸۸ دشمنان قسم خورده ایران اسلامی سعی داشتند با اجیرکردن یک سری افراد فریب خورده و مزدور داخلی به اهداف شوم خویش علیه کشورمان برسند که خداوند متعال توطئه های آن ها را خنثی کرد.
وی افزود: وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشورمان همواره بزرگترین نعمتی بوده که سرزمینمان را از هرگونه گزندی مصون داشته است.
امام جمعه سنندج تصریح کرد: در سال ۸۸ نیز مردم با بصیرت و دیندار ایران اسلامی متشکل از اقوام و مذاهب مختلف اسلامی به حمایت از ارزش های نظام اسلامی پرداختند و با خلق حماسه نهم دی ماه نقشه های چندین ساله دشمن صهیونیستی را نقش بر آب کردند.
ماموستا رستمی در ادامه سخنان خود به جایگاه والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت و آرامش در منطقه اشاره کرد و گفت: این سردار رشید اسلام خدمات بزرگی را در کشورهای منطقه انجام داده است که برای همیشه تاریخ نام و یادش زنده خواهد بود.
وی افزود: دشمنان به خیال خام خویش فکر می کنند که با شهید کردن حاج قاسم دیگر جبهه مقاومت نمی تواند به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهد اما آن ها اشتباه می کنند چون مکتب حاج قاسم و راه این شهید بزرگوار توسط مسلمانان و آزادی خواهان منطقه همچنان ادامه دارد.
امام جمعه سنندج در ادامه خطبه های این هفته به جلسات و برنامه های انجام شده طی چند ماه اخیر که توسط دولت سیزدهم در استان انجام شده است اشاره کرد و گفت: امیدواریم این وعده ها و مصوبات هر چه سریعتر عملیاتی شود و از شعار خارج شود.
ماموستا رستمی افزود: جامعه ما بیش از هر زمانی نیازمند مدیرانی خدوم و عملیاتی است که از شعار و وعده فاصله گرفته و برای رفع دغدغه های مردم تلاش عملی کنند.