استاندار کردستان گفت: ایمان داریم با همراهی جوانان توانمند و بسیجی کردستان گام های بلندی را برای پیشرفت و تعالی استان بر خواهیم داشت.

اسماعیل زارعی کوشا روز چهارشنبه در اجتماع بزرگ بسیجیان سنندج در سالن آزادی این شهر اظهار کرد: آنچه که در هفته بسیج نقطه برجسته و مهم است عنوانی است که آن پیر فرزانه در فرمان تشکیل این سازمان فرمودند و گسترده بسیج را منحصر در یک قشر یا مکان جغرافیایی خاص و حتی به مرزهای جغرافیایی جهان اسلام نفرمودند.

وی افزود: این آرمان بلند بسیج است که تمام کسانی که در مسیر توحید و آزادی قدم برداشته اند و مستضعف واقع شده اند مستحق دریافت این پیام هستند.

استاندار کردستان گفت: بسیج سایه گستر بر روی همه انسان های عالم است و نگاه ما به بسیج باید متناسب با نگاه امام راحل باشد.

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای مرور گذشته، تقویت مسیر آینده و رفع نواقص است همانگونه که در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر انقلاب فرمودند که گذشته را ببینیم و آینده را ترسیم کنیم.

استان کردستان تصریح کرد: امروز در کردستان در یک نقطه شروع واقع شده ایم و به برکت خون شهیدان این فضا حاکم شده که جریان انقلابی در قوای سه گانه بر مصدر امور واقع شده است و ان شالله استان کردستان با اتکا به جوانان نخبه و پرتوان و بسیجی خودش در این مسیر جزو استان های پیشگام باشد.

زارعی کوشا افزود: ایمان داریم با همراهی جوانان توانمند کردستانی گام های بلندی را برای پیشرفت و تعالی کردستان بر خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس سخنان شهید مطهری«امام کسی بود که ایمان به هدفش، راهش، کلامش، مسیرش و مردمش داشت» و ان شاالله همه ما در این مسیر گام برداریم.

زارعی کوشا اظهار کرد: این روزها استان کردستان عطرآگین به عطر شهادت این شهیده بزرگوار است و ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.