رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان آیین زیارت اهل قبور در روزهای پایانی سال به ویژه آخرین دوشنبه و پنجشنبه سال برگزار نخواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر، عباس کریمیان گفت: درب های آرامستان بهشت محمدی بسته است و شهروندان جهت زیارت اهل قبور مراجعه نکنند

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج اظهار کرد: هرساله براساس سنت دیرینه شهروندان در روزهای پایانی سال جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه می نمودند.

کریمیان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال نیز به مثابه سال گذشته تمهیداتی در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اندیشیده شده است.

وی از بسته شدن درب های آرامستان بهشت محمدی سنندج و ممنوعیت تردد خبر داد و عنوان کرد: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان آیین زیارت اهل قبور در روزهای پایانی سال به ویژه آخرین دوشنبه و پنجشنبه سال برگزار نخواهد شد.

کریمیان تصریح کرد: کارکنان این سازمان جهت خدمات رسانی به افرادی که عزیز خود را از دست می دهند و انجام امور تسغیل و کفن و دفن در آماده باش کامل به سر می برند.

وی افزود: انتظار می رود شهروندان به منظور حفظ سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا ازمراجعه و تجمع پشت درب های بهشت محمدی خودداری نمایند.