فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج ۲۷۹ برنامه در ۲۰ عنوان در این شهرستان برگزار می شود.

مرتضی میرآقایی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: هم اکنون بیش از ۱۱۰هزار نفر از اقشار مختلف مردم سنندج به عضویت شجره طیبه بسیج درآمده اند و در عرصه های مختلف سازندگی، محرومیت زدایی و فرهنگی با این مجموعه همکاری دارند.

وی افزود: هر ساله از ۲۸ آبان تا پنجم آذرماه شاهد برگزاری برنامه های مختلفی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج هستیم که برای سال جاری نیز ۲۷۹ برنامه در ۲۰ عنوان برای این شهرستان تدوین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اعلام کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، یادواره های شهدا، میزهای خدمت، مسابقات بومی محلی، مشاوره های حقوقی و دینی، کمک های مؤمنانه، مراسم پیوند آسمانی و اهدای جهیزیه به زوج های جوان، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و حاشیه نشین از جمله این عناوین است.

میرآقایی همچنین از نیم بهاشدن بلیط های پردیس سینمایی بهمن برای بسیجیان این شهرستان با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی خبرداد و گفت: تخفیف عوارض ساخت و ساز در هفته بسیج توسط شهرداری سنندج از دیگر مواردی است که برای این هفته در نظر گرفته شده است.

وی افزود: افتتاح ۹ واحد منزل مسکونی محرومین در روستای ملکشاه، اعزام اکیپ پزشکی به روستای زونج، افتتاح زمین ورزشی روستای چرندو، آزادسازی ۱۱۵ زندانی جرایم غیرعمد و افتتاح کلینیک خانواده مهر از دیگر برنامه هایی است که برای گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان سنندج در نظر گرفته شده است.