نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید نام و یاد شهدا، جانبازان و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شود و نسل جوان و آینده ساز جامعه بداند که عزت و اقتدار کنونی کشور مرهون جانفشانی این بزرگواران است.

 

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی روز شنبه در مراسم گرامیداشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در سنندج اظهار کرد: عزت، کرامت و امنیت و آرامش کنونی ایران اسلامی مرهون ایثار و فداکاری رزمندگان و آزادگان سرفراز است.

وی افزود: رشادت ها و فداکاری هایی که رزمندگان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس انجام دادند برای همیشه در تاریخ این سرزمین ثبت شده است.

ماموستا رستمی تصریح کرد: دشمن بعثی عراق در محاسبات خود اشتباه کرده بود و شجاعت، رشادت، قدرت ایمان و روحیه میهن پرستی ملت ایران را نادیده گرفته بود.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: باید نام و یاد شهدا، جانبازان و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شود و نسل جوان و آینده ساز جامعه بداند که عزت و اقتدار کنونی کشور مرهون جانفشانی این بزرگواران است.

ماموستا رستمی افزود: همه دستگاه های اجرایی موظفند که برای پاسخگویی به دغدغه آزادگان و رزمندگان دوران دفاع مقدس تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: در این دنیا نمی توان هیچ پاداشی برای مجاهدت آزادگان و رزمندگان در نظر گرفت و این بزرگواران همواره مایه عزت و آبروی ایرانیان هستند.