نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار کردستان انتظار می رود که علاوه بر توجه ویژه به نیروهای جوان و انقلابی در انتصابات مدیران، بانوان کردستانی را فراموش نکند.

به گزارش نوای آبیدر، محسن فتحی شامگاه شنبه در جمع اعضای شورای ائتلاف اصولگرایان کردستان اظهار کرد: مفتخریم که در جمع نیروهای انقلابی کردستان حاضر هستیم و امیدواریم روزهای پرفروغی را در کردستان تجربه کنیم.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب، بصیرت را به تیززینی و تشخیص راه درست می دانند و مردم ایران را به داشتن بصیرت توصیه می کنند.
فتحی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان استان راه درست و مدنظر رهبر معظم انقلاب در ایامی که توطئه های دشمنان هر روز پیجیده تر می شود را تشخیص دهند.
وی افزود: برای اولین بار سبد رأی کردستان به جریان اصولگرایی اختصاص یافت و رأی کردستان به مثابه وحدت، اعتماد و اعتقاد مردم کردستان به نیروهای انقلابی است و این اعتماد باید در مسیر توسعه کردستان به کار گرفته شود.
فتحی اظهار داشت: استاندار کردستان و مسئولان استان باید بتوانند وحدت و همدلی بین مردم و حاکمیت را ارتقا دهند و بر اعتماد عمومی بیافزایند چرا که وقت خدمت به سرعت طی می شود.
وی خاطرنشان کرد: از زارعی کوشا که استاندار بومی استان هستند یک تقاضا داریم که از نیروهای ارزشی و انقلابی مومن و پایه کار برای مناصب مدیریتی استان استفاده کند و از این عزیزان مشورت بگیرد و از خانم ها در مناصب مدیریتی استفاده شود.
وی خطاب به استاندار کردستان افزود: امیدواریم وقتی امانت استانداری را به شخص بعدی خواهید داد روسفید درگاه خداوند متعال و مردم کردستان باشید و این مهم جز با اعتماد به جوانان و نیروهای انقلابی و دلسوز اتفاق نخواهد افتاد.
فتحی خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان استان با همدلی و یک رنگی و تنها با شعار توسعه کردستان و رشد استان در تمام شاخصه ها نهایت سعی و تلاش خود را خواهد کرد.
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایام سختی است و مشکلات جامعه را کسی نمی تواند انکار کند اما با همدلی می توانیم بر این مشکلات غلبه کنیم.
فتحی افزود: مجلس انقلابی با محرومیت زدایی و حمایت از مردم تلاش کرده است و این روند همچنان با تمام توان دنبال می شود.
حجت الاسلام سید محمد سادات رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان کردستان نیز در این مراسم از آمادگی اعضای این شورا برای همراهی با برنامه های دولت در استان کردستان خبر داد.
وی افزود: ظرفیت نیروهای انقلابی استان کردستان در خدمت دولت انقلابی است و مشاورانی امین در کنار دولت خواهیم بود.