نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب بیداری امت اسلامی در برابر توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان و تقویت پایه های وحدت شده است.

به گزارش نوای آبیدر، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی شاهرودی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سنندج در سخنانی اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد موج بیداری اسلامی در منطقه بودیم که یکی از برکات این مهم برملاشدن اهداف شوم دشمنان اسلام بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران موجب شد که مسلمانان نسبت به توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان اسلام از جمله آمریکا و رژیم صهیونسیتی هوشیار شده و به خودباوری برسند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: هفته وحدت نیز یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران است که به ابتکار امام خمینی (ره) به عنوان فرصتی مغتنم در مسیر تقویت وحدت و انسجام امت اسلامی باید از این ایام بهره گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرودی افزود: بصیرت و دشمن شناسی تنها سلاح در مقابل توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان بوده و همه ما باید خودمان را به این دو سلاح مسلح کنیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: رسول الله (ص) الگوی عزت آفرین برای همه ما مسلمانان بوده و باید همواره ویژگی های شخصیتی ایشان را مدنظر قرار دهیم.

وی در پایان سخنان خود افزود: مردم مسلمان کردستان همواره با هوشیاری و بصیرت دینی خود در مقابل توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان اسلام ایستاده اند و این امنیت و آرامشی که در این منطقه وجود دارد ثمره همین بصیرت مردمی است.