مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران ماندگار است و دشمنان باید بدانند با طراحی توطئه و اجرای جنگ‌های ترکیبی تنها زحمت ما را اضافه می کنند اما هرگز نمی‌توانند بر ملت ایران غلبه کنند.

به گزارش نوای آبیدر ،حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری روز پنجشنبه در مراسم سالروز ترحیم امام خمینی(ره) در مسجد جامع سنندج، اظهار کرد: مردم استان کردستان به ویژه علمای اهل سنت و اهل تشیع همواره در مسیر دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی مجاهدت و ایثارگری کرده اند.

وی افزود: امام خمینی (ره) معمار انقلابی است که با تمسک به آیات قرآن کریم پایه گذاری شده و به یک مکتب جهانی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه اظهار کرد: امام خمینی درس بزرگی به ما داد و آن درس بزرگ این بود که خداوند متعال تنها کدخدای جهان است.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری افزود: قیام امام راحل فقط برای خدا بود، امام از روزی که قیام کرد تا روزی که از این دنیای فانی عبور کردند مردم را به سمت خدا دعوت نمودند.

وی خاطرنشان کرد: قیام امام خمینی (ره) برای خدا بود و در دوران هشت سال دفاع مقدس با رهبری عالمانه خویش توانستند ملت ایران را در برابر رژیم بعث عراق و ۸۰ کشور پشتیبان آن رژیم فاسد، پیروز کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران ماندگار است و دشمنان باید بدانند با طراحی توطئه و اجرای جنگ‌های ترکیبی تنها زحمت ما را اضافه می کنند اما هرگز نمی‌توانند بر ملت ایران غلبه کنند.

وی با تقدیر از حضور گسترده مردم در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) عنوان کرد: ملت ایران همچنان پای انقلاب و اهداف آن ایستاده‌اند و مصداق آن حضور باشکوه مردم در این مراسم پس از ۳۳ سال از ارتحال امام خمینی(ره) است.