امام جمعه سنندج خواستار گسترش فعالیت های پیشگیرانه در مبارزه با مواد مخدر در استان شد.

به گزارش نوای آبیدر،ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: رسانه ها دارای جایگاه ویژه ای در جامعه ما بوده و نقش رسانه ها به ویژه صدا و سیما در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم بسیار مهم است.

وی افزود: قدردان تلاش صدا و سیما و فعالان عرصه آگاهی بخشی به مردم هستیم.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه های این هفته بر یاری رساندن به نیازمندان و مستضعفین در جامعه تأکید کرد و گفت: در این برهه زمانی که با انواع تحریم ها و توطئه های اقتصادی دشمنان مواجه هستیم باید به فکر نیازمندان باشیم.

ماموستا رستمی افزود: سیره بزرگان دینی برای ما الگویی عملی است و باید به یاری نیازمندان بشتابیم.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه‌های این هفته نسبت به سرقت اموال عمومی و افزایش سرقت های خرد در جامعه هشدار داد و خواستار مقابله جدی نهادهای متولی امر با این امر شد.

ماموستا رستمی افزود: شایسته نیست که افرادی در جامعه ما پیدا شوند که با سرقت منهول فاضلاب در معابر عمومی موجب آسیب به وسایل نقلیه و عابران پیاده شوند.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر از نیروهای پلیس و نهادهایی که با متخلفان این عرصه برخورد می کنند، قدردانی کرد.

ماموستا رستمی همچنین بر توجه همگانی به صداقت در گفتار و عمل تأکید کرد و گفت: باید این ویژگی مهم اخلاقی در جامعه نهادینه شود و نسل های آینده ساز نیز با این مهم خوی گیرند.