رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از تعیین 20 نقطه شهر برای تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوره ششم شوراهای اسلامی شهر خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، آسوز شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بی‌شک یکی از رویدادهای مهم سالجاری برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهموری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج بیان کرد: تبلیغات نامزدها هم یکی از موارد مهم درانتخابات است که در راستای رعایت عدالت و همچنین فراهم نمودن مکان مناسب برای معرفی نامزدها هرساله این سازمان با تعیین نقاطی در سطح شهر امکان مناسب تبلیغات را برای نامزدها فراهم می‌کند.

شعبانی گفت: جلسات متعددی برای جلوگیری از آشفتگی بصری و نظم‌دهی و ساماندهی فضای انتخاباتی در روزهای منتهی به انتخابات در فرمانداری برگزار شد.

وی افزود: برابر تبصره ۲ ماده ۶۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، شهرداری‌ها موظف هستند نقاطی را برای تبلیغات محیطی نامزدها در سطح شهر همزمان با آغاز تبلیغات نامزدها در نظر بگیرند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از تعیین ۲۰ نقطه از سطح شهر برای تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوره ششم شوراهای اسلامی شهر سنندج خبر داد و گفت: در راستای پیشگیری از آشفتگی بصری، حفظ زیبایی سیما و منظر سطح شهر و همچنین نظم بخشی به تبلیغات نامزدها  انتخاباتی این نقاط تعیین شده است.

شعبانی خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی نباید در مکان دیگری نسبت به تبلیغات خود اقدام نمایند.

وی افزود: پیاده راه فردوسی، پارک شانو و روبروی آن در بلوار پاسداران، خیابان طالقانی بطرف پارک نسیم، میدان ظفریه به طرف میدان شورا، میدان قانع بهاران، میدان قبا، اسلام آباد (تقتقان) و  بلوار ۲۸ دی جنب استادیوم ملک نیا از نقاط تعیین شده برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات در سطح شهر است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اضافه کرد: چهار راه  فلسطین به سمت میدان مادر (پل بعثت)، مسیر ورودی پارک IT، اطراف میدان نبوت، فرجه تا مولوی، دو نقطه در نایسر، ورودی حسن آباد، بلوار توحید بعد از تقاطع بیمارستان توحید، خیابان شهدا روبروی پارک شهدا، پارک کودک و سه راه ادب از دیگر نقاط تعیین شده برای تبلیغات انتخابات است.

شعبانی ابراز امیدواری کرد: نامزدهای این دوره از انتخابات با رعایت قوانین انتخابات و همچنین عدم استفاده از تبلیغات غیرمجاز در حفظ و زیبایی شهر خود اقدام و در این ایام همکاری لازم را با کارکنان این سازمان داشته باشند.