مدیر شهرداری منطقه دو سنندج از اجرای عملیات هدایت آب سطحی میدان انقلاب سنندج با هدف رفع مشکل آب گرفتگی سرای رحمان خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، شاهو رفیق دوست روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رفع مشکل آبگرفتگی سرای رحمان سنندج به عنوان یکی از مطالبات جدی کسبه این بازارچه در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در راستای اجرای عملیات هدایت آب های سطحی عملیات حفاری برخی معابر اصلی در هسته مرکزی میدان انقلاب اجرا خواهد شد.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با راهنمایی رانندگی در راستای اجرای این طرح مسیرهای بلوار ۲۸ دی به سمت چهار راه و میدان انقلاب از ساعت ۲۳ روز پنج شنبه سوم شهریور تا ۸ صبح روز شنبه پنجم شهریورماه جاری مسدود می شود.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج تصریح کرد: با اجرای این طرح ضمن هدایت آب های سطحی مشکل آبگرفتگی در این سرا که هرساله در زمان بارش نزولات آسمانی مشکلات عدیده ای را برای شهروندان به ویژه مغازه داران در این نقطه ایجاد می کرد، رفع خواهد شد.

رفیق دوست ضمن تقدیر از همراهی و همکاری همیشگی شهروندان در مسیر توسعه شهری، افزود: شهروندان در مدت زمان یاد شده از مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند.