رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش 100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشانان سنندجی در ایستگاههای 8 گانه سطح شهر خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در گفتگو با خبرنگار نوای آبیدر، عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تردد و ترافیک شهری به جهت دسترسی به خدمات ایمنی و اطفاء حریق در زمان بروز حوادث احتمالی تمهیداتی صورت گرفته است.

 

 

محمد سهیل فضل وزیری بیان کرد: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال همواره شاهد حوادث ناگواری بودیم که این سازمان تمهیدات لازم جهت امداد رسانی بموقع به شهروندان را صورت داده است.

 

 

وی گفت: ۱۰۰ نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشانان سنندجی در ایستگاههای ۸ گانه سطح شهر برای مقابله با حوادث احتمالی چهار شنبه آخر سال در آماده باش کامل هستند .

 

 

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد بحران کشور و استان، علاوه بر انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال و عید نوروز سه اکیپ از آتش نشانان سنندجی در سه نقطه اصلی از شهر سنندج هم مستقر شدند .

 

 

 فضل وزیری عنوان کرد: این آتش نشانان از نیمه دوم اسفند ماه در میدان آزادی، میدان انقلاب و سه راه حبیبی استقرار یافته اند.

 

 

وی از شهروندان در خواست نمود : با توجه به شیوع ویروس کرونا از هر گونه تجمع و همچنین برپایی آتش واستفاده از مواد محترقه خودداری نموده و خانواده با نظارت بر رفتار فرزندان خود در کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.