شهردار سنندج از آغاز عملیات احداث سایت ورزشی در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج خبر داد و گفت: در زمینی به متراژ 2 هزار مترمربع سایت ورزشی شامل زمین فوتبال، بسکتبال، ست بازی کودکان و فضای سبز احداث خواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر، شهردار سنندج اظهار کرد: ناحیه منفصل شهری نایسر از لحاظ وسعت و جمعیت یکی از بزرگترین نواحی منفصل شهری  سنندج است.

سید انور رشیدی اظهار داشت: کمبود فضای سبز و زمین ورزشی و همچنین مکان مناسب برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان یکی از مشکلات اساسی این ناحیه منفصل شهری است.

 

وی از آغاز عملیات احداث سایت ورزشی در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج خبر داد و گفت: در زمینی به متراژ ۲ هزار مترمربع سایت ورزشی شامل زمین فوتبال، بسکتبال، ست بازی کودکان و فضای سبز احداث خواهد شد.

وی اعلام کرد: این سایت ورزشی در انتهای خیابان حیران در محل ساختمان دهیاری قدیم نایسر در حال احداث است.

 

رشیدی بیان کرد: در حال حاضر عملیات عمرانی احداث این دو زمین ورزشی در حال اجرا است که پس از احداث این زمین های ورزشی عملیات احداث فضای سبز، نورپردازی و همچنین طراحی و نقاشی جداره این سایت ورزشی انجام خواهد شد.

شهردار سنندج تاکید کرد: علاوه بر احداث این سایت ورزشی، شناسایی چند زمین دیگر در نایسر در دستور کار قرار گرفته که در صورت رفع مشکل تملک عملیات احداث چند زمین ورزشی دیگر هم اجرا شود.

 

 

انتهای پیام/